Garance nejlepší ceny!
19 Únor
20 Únor

Restaurace

Vítejte v restauraci, kde jsou všechny stoly prostřeny pro vaše zážitky. V nevšedním interiéru s příjemnou atmosférou je pro vás připraven bohatý výběr z vynikajícího menu mezinárodní kuchyně.

Pro slavnostní rodinný oběd, romantickou večeři ve dvou nebo prestižní raut s business partnery – tým šéfkuchaře Vám vždy připraví jedinečné gastronomické zážitky. Vysoce kvalitní a vždy čerstvé ingredience, profesionální příprava, dokonalá harmonie chutí a vůní a perfektní servis reprezentují kulinářské umění, které oceňují i největší gourmeti. K dokonalosti vašich zážitků samozřejmě patří i pečlivě sestavená nabídka vybraných vín z Moravy i zahraničí.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Upozornění:
- Z technických důvodů je Kneippův chodník mimo provoz.
- V termínu od 18.2.2019 do 22.2.2019 12:00 hod. bude uzavřen celý Wellness Hotel Diamant z důvodu pravidelné odstávky. Saunový svět bude z důvodu opravy uzavřen od 18.2. až do 27.2.2019.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Kulinářský a estetický zážitek

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.