Garance nejlepší ceny!
6 Červen
7 Červen

Aquamarine Wellness

Navštivte Aquamarine wellness & spa centrum, které se rozkládá na ploše přes 1.500 m2.

Každý ubytovaný host má v rámci svého pobytu zdarma neomezený vstup do Aquamarine wellness centra, ve kterém se může oddávat uvolňujícímu odpočinku nebo aktivní regeneraci. Pro ještě větší pohodlí jsme pro každého připravili župan pro vstup do wellness na pokoji včetně možnosti využití servisu ručníků a prostěradel u hotelové recepce.

Ceník wellness

Privátní zóna (pouze v pracovní dny Po - Čt)

1 osoba

Soukromá vířivka a sauna pro nerušený odpočinek.

Cena zahrnuje i celodenní vstup do wellness centra, kde můžete volně využít bazén, vířivku, 3 sauny, Kneippovy lázně, parní komoru, solnou jeskyni nebo klimatizované fitness.

1.100 KčČas: 2 hodiny

Celodenní vstup Wellnes (pouze v pracovní dny Po - Čt)

1 osoba

Cena zahrnuje vstup do wellness centra, kde můžete využít bazén, vířivku, 3 sauny, Kneippovy lázně, parní komoru, solnou jeskyni nebo klimatizované fitness.

Děti do 15 let mají vstup za 350 Kč.

750 KčČas: celodenní

Klubové členství

1 osoba

Chcete si vyzkoušet klubové členství a neomezeně využívat po dobu 1 měsíce služby Aquamarine wellness centra a čerpat i další výhody, např. v podobě slev na masáže, či konzumaci nejen v restauraci? Zvolte měsíční členství "TRY IT".

V případě zájmu o roční členství za výhodnějších podmínek (individuální nebo hromadné) nás neváhejte kontaktovat. Budeme se vám rádi věnovat na osobní schůzce.

3.500 KčČas: 1 měsíc

Solárium

1 osoba

Poradíme vám s nejvhodnější frekvencí opalování v závislosti na vašem fototypu a doporučíme vám kvalitní speciální opalovací kosmetiku, určenou výhradně k aplikace pro opalování v soláriu.

40 Kč / žetonČas: 2 minuty

Beauty flair collagen

1 osoba

Jemné červené světlo s přesnou vlnovou délkou aktivuje regeneraci kolagenu v pokožce a spouští omlazovací procesy.

100 Kč / žetonČas: 10 minut
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.