Garance nejlepší ceny!
2 Říjen
3 Říjen

Aquamarine Spa

Dobijte ztracenou energii - navštivte naše Aquamarine Spa a nechte se rozmazlovat a hýčkat. Najdete zde exkluzivní část balneo provozu, kde si můžete vybírat z široké nabídky vodních a lázeňských procedur, různých druhů masáží, luxusních relaxačních rituálů i dalších wellness ošetření. Aquamarine Spa je skvělým místem pro dokonalou a ničím nerušenou relaxaci celého těla i mysli.

Relaxační rituály

POLYNÉSIA

1 osoba

Rituál vás vezme na cestu objevování po polynéských ostrovech Taha´a - exotický ostrovní peeling, Mahini - lagunová šumivá koupel, Bora Bora - Mahana masáž a Raïatea - ošetření polynéským posvátným olejem.

3.190 KčČas: 120 min.

DIAMANT HOT STONES

1 osoba

Kombinace koupele, detoxikačního peelingu, masáže arganovým olejem s horkými lávovými kameny a hydratačním zábalem.

3.190 KčČas: 120 min.

HYDRATAČNÍ RITUÁL COLD MARINE SPA

1 osoba

Rituál intenzivně vyživuje, dlouhodobě zklidňuje a napravuje i velmi suchou a citlivou pokožku. Skládá se z koupele, hydratačního zábalu a masáže krémem Cold Cream Marine.

2.750 KčČas: 90 min.

MOŘSKÝ RITUÁL THALASSOTERAPIE

1 osoba

Thalasso koupel, masáž zad a zábal z mikronizovaných mořských řas.

2.750 KčČas: 90 min.

RITUÁL DIAMANT

1 osoba

Kombinace detoxikačního peelingu, aroma koupele, masáže Diamant a hydratačního zábalu s arganovým olejem. Ingredience na peeling a koupel volíme dle ročního období.

3.190 KčČas: 120 min.

RITUÁL MER DES INDES

1 osoba

Spa harmonizující rituál, obnovující celkovou rovnováhu těla i mysli. Rituál zahrnuje peeling, koupel a relaxační masáž celého těla.

3.190 KčČas: 120 min.

RITUÁL FLORANGE

1 osoba

Rituál se zaměřením na celulitidu a formování problematických partií těla. Zahrnuje masáž problematických partií a zábal se zeleným jílem.

1.990 KčČas: 50 min.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.