Garance nejlepší ceny!
17 Červenec
18 Červenec

Aquamarine Spa

Dobijte ztracenou energii - navštivte naše Aquamarine Spa a nechte se rozmazlovat a hýčkat. Najdete zde exkluzivní část balneo provozu, kde si můžete vybírat z široké nabídky vodních a lázeňských procedur, různých druhů masáží, luxusních relaxačních rituálů i dalších wellness ošetření. Aquamarine Spa je skvělým místem pro dokonalou a ničím nerušenou relaxaci celého těla i mysli.

Upozornění:

V pondělí 15.7.2019 proběhne od 10:00 - 14:00 hodin nutná odstávka dodávky elektřiny. Wellness a restaurace budou do 14:00 uzavřené.

Vážení hosté, dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 16.9. - 18.9.2019 nebude k dispozici bazén a privátní zóna, a to z důvodu pravidelné asanace. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Relaxační rituály

INDOCEANE

Thalgo

Cesta do nitra 4 různých kultur. Středozemí (peeling cukro-slaný), Egypt (Kleopatřina koupel), Indie (masáž) a Čína (zábal z rýžových otrub).

2.490 KčČas: 120 min.

HOT STONES

Thalgo

Hot Stones jako masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Procedura obsahuje peeling a masáž Hot Stones.

1.990 KčČas: 90 min.

INTEGRATIVE SLIMMING

Thalgo

Vysoce precizní formující ošetření na celulitidu s COACHEM na tukové polštářky, ošetření je založeno na nové oxy-aktivní technologii na nápravu celulitidy a technologii aktivního zpevnění na ochablé partie. Nápoj COACH se podává před vstupem do SPA JETu.

2.090 KčČas: 85 min.

POLYNÉSIE

Thalgo

Rituál vás vezme na cestu objevování po polynéských ostrovech Taha´a - exotický ostrovní peeling, Mahini - lagunová šumivá koupel, Bora Bora - mahana masáž a Raïatea - polynéský posvátný olej.

2.490 KčČas: 120 min.

INTUICE

CPK bio Nobilis Tilia

Kombinace peelingu, SPA JET a relaxační masáže celého těla. Na zklidňující masáž se používá speciálně sestavená směs masážních olejů s rozmarýnem a tymiánem, nebo eukalyptem a mátou. Závěrečné ošetření luxusním arganovým krémem.

2.090 KčČas: 120 min.

IMAGINACE

CPK bio Nobilis Tilia

Kombinace peelingu, bylinné koupele a relaxační masáže celého těla. Na masáž i koupel se používá speciálně sestavená směs masážních a koupelových solí, obsahující ylang-ylang a růžové dřevo, nebo pačuli a nard. Závěrečné ošetření luxusním arganovým krémem.

2.090 KčČas: 120 min.

ZÁZRAČNÁ ARKTIDA

Spojení tepla a chladu pro absolutní uvolnění od napětí.

2.690 KčČas: 120 min.

COLD CREAM MARINE TĚLOVÝ RITUÁL I.

Thalgo

Vyživení, zklidnění a obnova. Nechte své tělo rozmazlovat ošetřením pro suchou a velmi souchou pokožku. Vychutnejte si dokonalou hydrataci vašeho těla s masáží a zábalem.

1.790 KčČas: 60 min.

COLD CREAM MARINE TĚLOVÝ RITUÁL II.

Thalgo

Vyživení, zklidnění a obnova. Nechte své tělo rozmazlovat ošetřením pro suchou a velmi souchou pokožku. Vychutnejte si voňavou koupel, masáž těla a zábal.

2.290 KčČas: 80 min.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.