Garance nejlepší ceny!
2 Říjen
3 Říjen

Aquamarine Spa

Dobijte ztracenou energii - navštivte naše Aquamarine Spa a nechte se rozmazlovat a hýčkat. Najdete zde exkluzivní část balneo provozu, kde si můžete vybírat z široké nabídky vodních a lázeňských procedur, různých druhů masáží, luxusních relaxačních rituálů i dalších wellness ošetření. Aquamarine Spa je skvělým místem pro dokonalou a ničím nerušenou relaxaci celého těla i mysli.

Relaxační rituály

INDOCEANE

1 osoba

Cesta do nitra 4 různých kultur. Středozemí (peeling cukro-slaný), Egypt (Kleopatřina koupel), Indie (masáž) a Čína (hedvábně jemný tělový zábal).

2.890 KčČas: 120 min.

ATLANTSKÝ RITUÁL

1 osoba

Revitalitační rituál využívá síly kamenů. Peeling s růžovým pískem a bílým křemenem, koupel s extraktem z olivínu a závěrečná masáž s dotyky kamenů.

2.890 KčČas: 120 min.

POLYNÉSIE

1 osoba

Rituál vás vezme na cestu objevování po polynéských ostrovech Taha´a - exotický ostrovní peeling, Mahini - lagunová šumivá koupel, Bora Bora - Mahana masáž a Raïatea - ošetření polynéským posvátným olejem.

2.890 KčČas: 120 min.

ZÁZRAČNÁ ARKTIDA

1 osoba

Základem rituálu je termoterapeutické ošetření těla čerpající ze skandinávských léčebných kultur. Skládá se z koupele a peelingu se solnými vločkami a masáže s arktickým výživným olejem.

2.890 KčČas: 120 min.

DIAMANT HOT STONES

1 osoba

Kombinace koupele, detoxikačního peelingu, masáže arganovým olejem s horkými lávovými kameny a hydratačním zábalem.

2.890 KčČas: 120 min.

HYDRATAČNÍ RITUÁL COLD MARINE SPA

1 osoba

Rituál intenzivně vyživuje, dlouhodobě zklidňuje a napravuje i velmi suchou a citlivou pokožku. Skládá se z koupele, hydratačního zábalu a masáže krémem Cold Cream Marine.

2.490 KčČas: 90 min.

MOŘSKÝ RITUÁL THALASSOTERAPIE

1 osoba

Thalasso koupel, masáž zad a zábal z mikronizovaných mořských řas.

2.490 KčČas: 90 min.

ZÁSADITÝ RITUÁL S BYLINNÝMI PEČETĚMI

1 osoba

Rituál je kombinací 3 zásaditých procedur. Peeling, zábal a masáž se zázvorovým olejem. K rituálu podáváme speciální čaj 7x7 bylin.

2.890 KčČas: 120 min.

RITUÁL DIAMANT

1 osoba

Kombinace detoxikačního peelingu, aroma koupele, masáže Diamant a hydratačního zábalu s arganovým olejem. Ingredience na peeling a koupel volíme dle ročního období.

2.890 KčČas: 120 min.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.