Garance nejlepší ceny!
6 Červen
7 Červen

Aquamarine Spa

Dobijte ztracenou energii - navštivte naše Aquamarine Spa a nechte se rozmazlovat a hýčkat. Najdete zde exkluzivní část balneo provozu, kde si můžete vybírat z široké nabídky vodních a lázeňských procedur, různých druhů masáží, luxusních relaxačních rituálů i dalších wellness ošetření. Aquamarine Spa je skvělým místem pro dokonalou a ničím nerušenou relaxaci celého těla i mysli.

Lázeňské procedury

SUCHÝ CO2 ZÁBAL

1 osoba

Během procedury dochází ke vstřebávání oxidu uhličitého do pokožky, který roztahuje cévy a zvyšuje prokrvení tkání.

450 KčČas: 50 min.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

1 osoba

Pomáhá vytvářet a udržovat vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem.

Tato metoda je založena na přerušované kompresi končetin a vytváří tlakové vlny, které podporují jak lymfatický, tak žilní systém. Je nejvhodnější jako preventivní terapie u osob vystavených dlouhému stání, či naopak sezení, aktivnímu sportovnímu zatížení a u osob s tendencí cévní a žilní nedostatečnosti, vzniku křečových žil, revmatických otoků, nebo bércových vředů.

450 KčČas: 50 min.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.