Garance nejlepší ceny!
17 Červenec
18 Červenec

Aquamarine Spa

Dobijte ztracenou energii - navštivte naše Aquamarine Spa a nechte se rozmazlovat a hýčkat. Najdete zde exkluzivní část balneo provozu, kde si můžete vybírat z široké nabídky vodních a lázeňských procedur, různých druhů masáží, luxusních relaxačních rituálů i dalších wellness ošetření. Aquamarine Spa je skvělým místem pro dokonalou a ničím nerušenou relaxaci celého těla i mysli.

Upozornění:

V pondělí 15.7.2019 proběhne od 10:00 - 14:00 hodin nutná odstávka dodávky elektřiny. Wellness a restaurace budou do 14:00 uzavřené.

Vážení hosté, dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 16.9. - 18.9.2019 nebude k dispozici bazén a privátní zóna, a to z důvodu pravidelné asanace. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Lázeňské procedury

SUCHÁ CO2 KOUPEL

1 osoba

Odplavuje jedovaté látky z těla i kůže, upravuje hormonální rovnováhu v těle, silně regeneruje organismus a příznivě působí na kůži, cévní systém, mozek, nervový systém, bolesti, deprese a lymfatický systém.

350 KčČas: 50 min.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

1 osoba

Tato metoda je založena na přerušované kompresi končetin a vytváří tlakové vlny, které podporují jak lymfatický, tak žilní systém. Je nejvhodnější jako preventivní terapie u osob vystavených dlouhému stání, či naopak sezení, aktivnímu sportovnímu zatížení a u osob s tendencí cévní a žilní nedostatečnosti, vzniku křečových žil, revmatických otoků, nebo bércových vředů...

350 KčČas: 50 min.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.